Meet Up - Talenty GALLUPa w Praktyce

Czy pragniesz, aby na co dzień przepełniała Cię radość i satysfakcja z tego, co i w jaki sposób robisz? Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, jaka drzemie w Tobie moc?
Czy chcesz dowiedzieć się, jak odkryć swoje Talenty i co można dalej zrobić z wiedzą na ich temat?

A może już wiesz, jakie są Twoje Mocne Strony? Czy dostrzegasz, jak działają w Twoim życiu? Może chciałbyś, aby Twoi znajomi, przyjaciele lub inne drogie Ci osoby dostrzegły tę moc w sobie?

Zapraszamy Cię do udziału w otwartym spotkaniu organizowanym przez Taisja Laudy & Co! Jeśli jeszcze nie wiesz, w czym tkwi Twoja największa moc – podpowiemy Ci, jak ją odkryć. Jeśli znasz już swoje Talenty – dołącz do nas, zabierz ze sobą bliskie osoby i wspólnie z nami buduj niezwykłą Społeczność opartą na Mocnych Stronach!

Każdy spełniony człowiek, każdego dnia czyni świat lepszym miejscem dla każdego z nas! Czy chcesz być częścią tej niezwykłej przemiany? Zarejestruj się na wydarzenie i zaproś osoby, które Twoim zdaniem powinny do niego dołączyć!


AGENDA:

17:30-18:00 – Poznajmy się w luźnej i przyjemnej atmosferze!
18:00-19:00 – Od Talentu do Spełnienia – jak wykorzystać swój naturalny potencjał, aby na co dzień czerpać pełną radość z życia zawodowego i osobistego?
19:00-20:00 – Pytania i odpowiedzi, networking.

Czekamy na Ciebie!


Więcej na temat talentów i spełnienia na: www.taisjalaudy.com
Talenty w biznesie i zarządzaniu: www.tlncglobal.com

Do zobaczenia!
Zespół TaisjaLaudy&Co.

  • Wszystkie miejsca: 30
  • Miejsca zarezerwowane: 30
  • Koszt: Free
Zaloguj się