To wydarzenie już się odbyło.

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu brakuje latarni, do której mogłabyś płynąć, to to spotkanie jest dla Ciebie!

Pierwszy raz w Poznaniu, pierwszy raz tak blisko i wnikliwie – Taisja Laudy wyjaśni, dlaczego w życiu chodzi o to, aby odkryć swoje „po-co”.

Już 21 listopada niepowtarzalna okazja wzięcia udziału w spotkaniu z największą w Polsce ekspertką mocnych stron Instytutu Gallupa! Z kobietą, która widzi w Tobie więcej niż Ty sama i której życiowym darem jest przyprowadzić Ciebie do spełnienia.

W trakcie trzygodzinnego wywiadu Taisja opowie:

  • W jakie narzędzia zostałyśmy wyposażone przy przyjściu na świat?
  • Czy ja również jestem genialna? Jak przyjąć i pokochać swoją inność?
  • Czy życie każdego z nas ma sens i dlaczego warto poznać swój nadrzędny życiowy cel?
  • Jak wykorzystać swoje talenty do odkrycia swojej życiowej misji?
  • Czym jest życie w spełnieniu i jak do niego dojść?

Spotkanie Spełnienia z Taisją Laudy to Twój pierwszy krok w kierunku poznania i zrozumienia samej siebie, a stąd już tak blisko do życia życiem, na jakie zasługujesz!

 


Czym są Spotkania Spełnienia?

To spotkania stworzone z potrzeby inspirowania innych kobiet do życia w spełnieniu, zakładające, że każdy z nas zasługuje w życiu na wszystko co najlepsze.

 


Taisja Laudy rozświetliła nasze życie – jestem pewna, że rozświetli też Twoje!!!

Dołącz do grona wspaniałych kobiet, które wierzą, że każdy z nas zasługuje na życie w pełnym zdrowiu, miłości i obfitości, nie tylko finansowej.

Do zobaczenia!

 

Zakup biletu na stronie Evenea.pl

W cenie kawa/herbata, woda, ciasto.
*Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 


Bardzo dziękujemy za pomoc Kamili Augustyńskiej – kreatorce swojego życia, wolnej i niezależnej finansowo kobiecie. Kamila jest właścicielką kilkunastu mieszkań w Poznaniu i w innych miastach Polski, skoncentrowana na rozwoju osobistym i duchowym. W wolnych chwilach oddaje się rozkminianiu życia, a wybrane wnioski zapisuje na swoim blogu www.myfreedom.pl. Mama dwóch cudownych córek. Jej misją jest inspirować innych do życia w spełnieniu, a mottem, którym kieruje się w swoich działaniach jest przekonanie, że “nie ma rzeczy niemożliwych, jedyne co Ciebie ogranicza, to Twoja wyobraźnia”.