GeniusFormulaTM

The Rise of Your Best Self

Dlaczego Formuła Geniuszu?

GeniusFormula™ jest unikatowym i pierwszym tego rodzaju narzędziem (procesem), który łączy w sobie trzy najważniejsze elementy, konieczne do odnalezienia i zbudowania autentycznej, dającej przewagę wewnętrznej mocy.
     Mocne Strony

Fundamentami Mocnych Stron są Talenty. Co je odróżnia? Talent to naturalny dla Ciebie, powtarzający się wzorzec myślenia, odczuwania i zachowania. Z kolei Mocna Strona to zdolność do stałego, niemal perfekcyjnego wykonywania określonych działań. W trakcie pierwszego etapu projektu zidentyfikujemy Twoje Talenty, a następnie, dokładając do nich inwestycję w postaci czasu, praktyki oraz wiedzy, pomożemy i w przekształceniu je w Twoje Mocne Strony.

       Wartości

Twoje wartości są jak przycisk, który uruchamia u Ciebie odpowiednie procesy poznawcze, wykonawcze oraz emocjonalne. W momencie, gdy je zrozumiesz, będziesz w stanie lepiej wykorzystywać swoje wrodzone predyspozycje. Odkryjesz własne wewnętrzne źródła motywacji, co pozwoli Ci w krótszym czasie osiągać cele, których realizacja jest dla Ciebie naprawdę istotna.

      Strategie

Twoje prawdziwe marzenia nie są przypadkową fantazją. Mają one ścisły związek z Twoimi Talentami, a ich realizacja jest kluczowa dla osiągnięcia najwyższej formy spełnienia. W ostatnim etapie procesu połączysz swoje Mocne Strony i Wartości, by opracować konkretne strategie na osiąganiei realizowanie swoich celów. Otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci odpowiednio zaplanować każdy dzień, tydzień oraz rok.

Wymagania przed przystąpieniem do Formuły GeniuszaTM

  • Znajomość własnych 5 wrodzonych talentów według klasyfikacji Instytutu Gallupa;
  • Przejście przez ccztery sesje coachingowe z Certyfikowanym
    Trenerem Mocnych Stron™ TL&Co.
  • Aplikacja poniższym formularzem.
Dostępne terminy:

7-8 marca 2018


Inwestycja:

2 900zł

Twoje dane


Zostań Geniuszem


Wybierz odpowiadającą Ci datę:*

Jaki jest Twój główn cel, który chciałbyś osiągnąć poprzez Formułę Geniuszu™?*