Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Segregowanie według:
 • Wartości osobiste

  Nasze wartości odzwierciedlają to, co dla nas ważne. Stanowią kwintesencję naszych indywidualnych motywacji. Wraz z naszymi przekonaniami powodują, że podejmujemy takie, a nie inne decyzje.

  Sztuka opanowania osobistego polega na poradzeniu sobie z przekonaniami lub wyeliminowaniu tych przekonań, które wynikają z lęku. Kiedy nasze przekonania lub zachowania nie są zgodne z tym, co dla nas rzeczywiście ważne – naszymi wartościami, brakuje nam autentyczności.

  Poniżej znajduje się formularz, którego wypełnienie zajmie Ci tylko 5 minut.
  Prosimy o wybranie 10 spośród podanych poniżej wartości/zachowań, które najtrafniej odzwierciedlają to, kim jesteś obecnie, a nie to kim chcesz być.

  W mailu zwrotnym wyślemy Ci raport dotyczący Twoich Wartości Osobistych.

  Czytaj dalej
 • Każdy z nas ma powołanie. Każdy otrzymał swoje indywidualne, niepowtarzalne, wielkie zadanie do wykonania. Od zawsze mówiła o tym Biblia. Dziś potwierdza to także nauka.
  Ta wyjątkowa seria filmów zapewni Ci możliwość zrozumienia tego, czym tak naprawdę jest powołanie. Liczne przykłady z Biblii w połączeniu z nauką o funkcjonowaniu mózgu, dadzą Ci obraz tego, dlaczego tak istotne jest odkrycie tego, do czego zostałeś stworzony.
  Obejrzyj je i otwórz furtkę do swojego spełnionego, obfitującego w cuda istnienia!

  Cena: 99,00 79,00 zł

  Zobacz kurs
  Czytaj dalej