Odkryj Talenty swojego dziecka

Narzędzia Clifton Strengths zostały opracowane na podstawie 40-letnich badań prowadzonych przez Instytut Gallupa. W trakcie ich trwania dokonano tysięcy analiz Talentów, które sprawiają, że ludzie odnoszą sukcesy. Tę wiedzę i bogatą historię badań wykorzystano, by pomóc dzieciom pomiędzy 10 a 14 rokiem życia odkryć i rozwinąć ich mocne strony. Jedna prosta prawda kryje się w słowach: „Ludzie, którzy odnoszą sukcesy rozumieją swoje Talenty i budują swoje życie w oparciu o nie”.

Wiedz, że przyszłość Twojego dziecka jest w twoich rękach. Kiedy rozmawiasz z młodą osobą o jej najmocniejszych stronach – sposobie w jaki ona myśli, czuje i zachowuje się jako unikatowa jednostka – wywierasz wpływ na jej rozwój. Młodzi ludzie określają swoją tożsamość, przynajmniej w części, na podstawie informacji zwrotnej na temat tego, co jest najbardziej wartościowe w ich osobowości.

Dzielenie się swoją uwagą i zainteresowaniem talentami Twojego dziecka, może mieć ogromny wpływ na jego przyszłość. Powiedz mu, że doceniasz cechy, które w nim widzisz. Zauważ, w jaki sposób wykorzystuje ono swoje mocne strony. Odegraj aktywną rolę w nauczeniu Twojego dziecka wykorzystywania talentów, jako podstawy do budowania doskonałości.

Pomożemy Ci poznać Twoje talenty – naturalny sposób myślenia, zachowania i odczuwania. Rozważanie swoich mocnych stron może być dla Ciebie czymś zupełnie nowym. Będziemy razem odkrywać i dyskutować o Twoich największych talentach, identyfikując obszary lub „tematy”, w których mają one swoje zastosowanie.

Poznanie Twoich talentów ułatwi twoim rodzicom, przyjaciołom i nauczycielom wspieranie Ciebie w rozwoju i umocnieniu tych cech. To z kolei pomoże Ci osiągnąć w życiu, co tylko zechcesz. Jesteś jedyną osobą na świecie, która posiada dokładnie taką kombinację talentów. Nawet jeśli druga osoba posiada takie same cechy wśród swoich 3 najmocniejszych Talentów – mają one inne natężenie i współgrają ze sobą w zupełnie odmienny sposób. Jesteś jedyna/y w swoim rodzaju

Proces w 4 krokach

Rozpoznanie potrzeb Twojego dziecka

Przejście odpowiedniego do wieku badania

Otrzymanie raportu z wynikami badania

Rozmowa Trenera z dzieckiem oraz z rodzicami

Co od nas otrzymasz?

1. Raport, który odkrywa najmocniejsze Talenty młodej osoby. Znajdziesz w nim opis obszarów naturalnych zdolności Twojego dziecka.

2. Raport zawiera również plan działania dla dziecka oraz dla dorosłych. Opisuje on aktywności, dzięki którym można w praktyce wykorzystać określone Talenty.

3. Strategię przyszłej kariery dziecka, w zależności od jego wrodzonych umiejętności.

4. Dzięki badaniu, rodzice będą mogli dużo lepiej rozumieć swoje dziecko.

Uwolnij wrodzony potencjał Twojego dziecka.

Jego teraźniejszość i przyszłość są w Twoich rękach!

TL & Co. // follow us

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Sending

TLNC // all rights reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?