Zacznij od Mocnych Stron

Instytut Gallupa stworzył naukę o mocnych stronach. W ciągu ostatnich 50 lat badanie Clifton StrengthsFinder® pomogło już milionom ludzi odkryć, co mają w sobie najlepszego. Ty też możesz zacząć używać swoich Talentów już dzisiaj!

Od wieków ludzkość wiedziona przekonaniem, że dobre jest przeciwieństwem złego, dążyła do naprawiania wszelkich błędów i wad. Lekarze studiowali choroby, by poznać zdrowie. Psychologowie analizowali smutek, by poznać radość.

Terapeuci badali przyczyny rozwodów, by zgłębić sekret szczęśliwego małżeństwa. A w szkołach i w miejscach pracy na całym świecie każdy z nas jest nieustannie zachęcany do znajdowania, analizowania i korygowania swoich słabości – po to, by stać się silnym.

Za tą radą kryją się dobre intencje, jednak w gruncie rzeczy nie prowadzi ona do niczego dobrego. Błędy i wady zasługują na analizę, ale niewiele mówią nam o silnych stronach.

Jak odkryć swoje Talenty?

Aby osiągnąć doskonałość w swojej dziedzinie i czerpać z niej nieustanną satysfakcję, powinieneś poznać swój indywidualny, niepowtarzalny zbiór cech. Powinieneś stać się ekspertem w odkrywaniu, opisywaniu, stosowaniu, rozwijaniu i doskonaleniu swoich silnych stron. Zaczynając swoją podroż z nami, skoncentruj się więc na tym. Odsuń wszystko, co dotyczy słabości, nawet jeśli do tej pory bardzo cię one absorbowały. Zagłąb się w zawiłości swoich silnych stron. Skorzystaj z tego, co mamy do zaoferowania. Naucz się języka mocnych stron. Odkryj źródła swoich silnych stron.

Wyobraź sobie doskonałego siebie. Nie człowieka bez wad, lecz człowieka, który jest w pełni świadomy swoich Mocnych Stron i potrafi wykorzystywać je w swoim codziennym życiu. Stań się ekspertem w odkrywaniu, opisywaniu, używaniu, rozwijaniu i doskonaleniu swoich Talentów. Zabierzemy Cię w podróż, podczas której odrzucisz to, co do tej pory tak bardzo Cię pochłaniało – Twoje słabości. Pokażemy Ci, w jaki sposób koncentrować się na tym, co w Tobie najsilniejsze. Nauczymy Cię języka mocnych stron. Odkryjemy źródła Twoich talentów. Otworzymy przed Tobą drzwi, które prowadzą do spełnienia.

4 kroki do poznania Mocnych Stron

Rozpoznanie indywidualnej
potrzeby

Przejście odpowiedniego badania

Otrzymanie spersonalizowanego raportu

Rozmowa z Trenerem

  • Poznasz 5 swoich  dominujących Talentów
  • Dowiesz się, w jaki sposób współpracują ze sobą Twoje najsilniejsze Talenty
  • Nauczysz się maksymalnie wykorzystywać potencjał swoich Talentów w codziennym życiu
  • Wypracujesz system zarządzania swoim unikatowym zestawem mocnych stron
  • Czy kierunek studiów, który wybrałem bądź planuję wybrać, jest dla mnie odpowiedni?
  • Jaka ścieżka kariery jest dla mnie najbardziej odpowiednia?
  • Dlaczego podejmuję określone wybory i lubię takie, a nie inne rzeczy?
  • Z kim powinienem współpracować?
  • Kim jestem i dlaczego znajduję się właśnie w tym miejscu?

Szansa, że druga osoba będzie mieć taką samą konfigurację 5 dominujących Talentów, co Ty, wynosi 1:33 milionów! Tak – dobrze przeczytałeś – jeden na trzydzieści trzy miliony! Twój unikatowy zestaw Talentów to linie papilarne Twojej osobowości!

Poznaj swoje Talenty i przekształć je w Mocne Strony!

Stań na drodze do zawodowego i osobistego spełnienia.

 TL & Co. // follow us

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Sending

TLNC // all rights reserved

Log in with your credentials

Forgot your details?