3 mity, które blokują twoje szczęście albo jak zacząć żyć w pełni? #GeniusFormula 1

Ludzie pytają mnie dlaczego mimo, że mają wszystko – wspaniałą rodzinę, otoczenie, pracę i talenty, a mimo wszystko czegoś im brakuje, czują pustkę, coś im przeszkadza, coś hamowało. Niby wiedzą, że są jak ferrari, ale jadą jak mauch. Czy znasz to uczucie? Około 99% ludzi na świecie uwierzyło w 3 mity, które blokują ich szczęście i sukces.

Możesz mieć najwspanialsze otoczenie, ale jeżeli twoje przekonania nie sprzyjają tobie, nie służą ci, to ani otoczenie, ani nawet talenty nie pomogą ci.

Pierwszy mit blokujący to, że marzenia są dla dzieci, że marzenia nie są ważne. Stereotyp jest taki, że w jako dorosły muszę zająć się pracą i działać, a nie marzyć.

Prawda: bez marzenia zamienionego w cel, wszystkie twoje wewnętrzne moce, samomotywacja i najlepsza wersja ciebie jest uśpiona. Dopiero marzenie znalezione w głębi serca (nie w umyśle!) rozbudza w nas to wszystko czego szukamy. Dopóki nie obudzisz swojego marzenia, nie wejdziesz w życie, którego pragniesz.

Żeby wejść do Królestwa, musicie stać się jak dzieci.

„Zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie nawrócicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebios.” (Mat. 18,3).

Dla mnie Królestwem jest życie w spełnieniu, radości i sukcesie, czyli takie, którym mogę służyć innym, będąc najlepszą wersją siebie. Dlatego też mam wspaniałe życie, którym dzieląc się i dając innym, wraca do mnie. Tak jest zaprojektowany nasz świat. Odnajdź marzenie!

Drugi mit, w który uwierzyłeś i blokuje cię, to przekonanie, że możesz wszystko sam, że sam możesz wykreować swoją rzeczywistość.

Prawda jest taka, że nic nie możesz sam. Potrzebujesz do prawdziwego sukcesu i spełnienia innych ludzi, by wnieśli w twoje życie to czego brakuje tobie. Możesz spędzić całe życie na budowaniu swoich braków i tego co ci nie wychodzi lub możesz znaleźć ludzi, którzy cię wesprą i razem osiągniecie cel i sukces. Druga rzecz, że nie możesz nic bez siły wyższej, bez Boga, bez miłości. Jeżeli nie masz w sobie odpowiedniego ducha będziesz słaby i cokolwiek będziesz robił sam nie wyjdzie ci i będziesz czuł się wypalony. Do sukcesu potrzebujesz innych ludzi i mocy wewnętrzej ducha!

Trzeci mit, w który uwierzyli wszyscy z nas to brak talentu. Jeżeli nie masz talentu, to nie masz też siły sprawczej. W ostatnim dziesięcioleciu naukowcy dokładnie przebadali nasz mózg i odkryli wiele interesujących rzeczy. Jednym z najważniejszych odkryć jest to, że są różne rodzaje talentów. Dzielimy je na jawne – gdy widzimy lub słyszymy kogoś, mówimy od razu, że ma talent. Są też talenty duchowe oraz najważniejsze są tzw. talenty ukryte, których nikt nie widzi i nie nazywa ich talentami, ale jeżeli będziesz je rozwijał i używał i będziesz w nie inwestował jesteś w stanie osiągnąć w swoim życiu mistrzostwo bazując na tym. Talenty to nic innego jak połączenia neuronowe w mózgu. Każdy z nas ma ukryte talenty – nasze ukryte moce od 5 do 10, które odpowiadają za twój sukces i spełnienie.

Jeżeli idziesz przez życie wierząc, że nie masz talentów to nie możesz ich użyć do swojego sukcesu.

  1. Marzenia są ważne
  2. Nie możesz zrobić wszystkiego sam, potrzebujesz ludzi i odpowiedniego ducha
  3. Masz talenty i to jest twoja odpowiedzialność je odkryć, bo tylko one doprowadzą cię do sukcesu, spełnienia, miłości

Stań na drodze do swojego spełnienia.

Z Miłością,

Taisja Laudy 🙂

Więcej inspiracji: https://www.youtube.com/channel/UC24oYBNmGXyVy7fexhXpuNA?view_as=subscriber

https://taisjalaudy.com/konflikt-mozg-czy-serce-jak-zyc/

Please follow and like us:
Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/3-mity-ktore-blokuja-twoje-szczescie-albo-jak-zaczac-zyc-w-pelni-geniusformula-1">
YouTube
YouTube
Instagram