Formuła Geniuszu (GeniusFormula ™) albo jak osiągać, radować się i się nie wypalać?

Formuła Geniuszu

Formuła Geniuszu ™ – jakiś czas temu odkryłam swoją i zrozumiałam, że jest drogą do osiągnięcia spełnionego, radosnego, spokojnego i efektywnego życia, w którym możesz być najlepszą wersją siebie.

Zaczęłam więc się nią dzielić z innymi ludźmi.
Musisz wiedzieć, że ta formuła jest indywidualna, tylko twoja, osobista, a tylko zasady są ogólne, dlatego mogę ci pomóc, pokazać je.
Pokażę ci na co składa się nasze spełnienie, zadowolenie. Jakie 3 czynniki musisz znać o sobie, których nie uczą w żadnej szkole, a one są krytyczne, by móc podejmować właściwe decyzje w kontekście prywatnym, biznesowym, realizacyjnym. Z czego więc składa się Twoja prywatna Formuła Geniuszu:
– Pierwszy czynnik to odkrycie Talentów,
– następnie są to twoje Wartości
– i ostatni czynnik Marzenia.
Jeżeli połączysz te 3 rzeczy razem: talenty, wartości i marzenia to odkryjesz czym jest twoja życiowa misja. Następnie będziesz w stanie powiedzieć po co jesteś tu na świecie. Ja wiem, że jestem tu po to, by przyprowadzać ludzi do spełnienia, pomagając im znaleźć swoją misję, obudzić marzenia, rozumieć wartości i talenty i stawać na drodze łączności z Bogiem w tzw. tunelu spełnienia.
W momencie kiedy ją zrozumiałam, zaczęłam klarownie widzieć co ja mam robić, gdzie isć, z kim i jak. To samo chcę dać tobie.
Pomiędzy wiedzą, a prawdziwym spełnieniem jest działanie, musisz działać. Jeżeli do swojego talentu dodasz wiedzę i umiejętności to otrzymasz swoją mocną stronę. Jeżeli swoje wartości przekształcisz w rytuały codzienności (jak reagujesz, zasady twoich codziennych działań), a swoje marzenia przekształcisz w realne cele i plan realizacji to będziesz miał spełnione, szczęśliwe i efektywne życie oraz sukces. Często ludzie mają albo sukces albo są spełnieni i zawsze im czegoś brakuje, więc nie jesteśmy w pełni radośni i nie widać owoców ducha, nie mamy takich wyników jakich oczekujemy. Często słyszymy, że za wszystko trzeba płacić. Tak trzeba, jeżeli nie idziesz w zgodzie ze swoimi talentami, marzeniami i wartościami. Jeżeli czujesz, że za nimi nie idziesz to znaczy, że idziesz, ale za marzeniami, talentami i wartościami innych ludzi.

Dziś odkryj to w sobie. Stań na drodzę odkrycia swojej Formuły Geniuszu. Jeżeli okaże się, że twoja misja i marzenia są spójne z tymi, która innej osoby to stwórzcie zespół i idźcie razem.
Gdy byliśmy dziećmi zawsze wiedzieliśmy jakie mamy marzenia i wizje. Jest napisane w Piśmie Świętym, że sam Bóg ma dla nas plan na obfite życie.

Po co dostałeś to marzenie, swój cel? Byś nie zgubi się w oceanie życia, a do tego potrzebujesz mieć azymut, widzieć latarnię morską, do której należy płynąć. Jednak robiąc to wpław, możesz się zmęczyć i nie dopłynąć, więc skorzystaj z zasobów jakie masz w sobie, swoje moce talentowe. Masz narzędzie, swój motor napędowy, który ułatwi ci płyniecie do latarni morskiej czyli do swojego marzenia.
Potrzebujesz dodać jeszcze swoich wartości, które stworzą na twoim oceanie tunel spełnienia, ściany w oceanie życia, które pomogą dopłynąć do twojego celu o wiele szybciej i efektywniej. Będąc w tunelu czujesz, że jesteś prowadzony, czujesz szczęście, spokój, radość.

Znajdź wiedzę o sobie i świeć!

Wsapniałego tygodnia
Taisja

Jeżeli masz pytania co do Formuły Geniuszu albo chcesz zacząć swój proces z Trenerem, zadzwon do nas już dziś: +48 22 299 03 34 / +48 578 300 220 / kontakt@taisjalaudy.com

Posłuchaj wywiad o Talentach i tym czym jest Formuła Geniuszu

Rozmowa z Jimem Collisonem (GALLUP Called to Coach) i Taisją Laudy o talentach i nie tylko, obejrzyj. 

Please follow and like us:
Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/formula-geniuszu-post">
YouTube
YouTube
Instagram