widgets-graphics-12
30
Sty
99,00 zł79,00 zł

Każdy z nas ma powołanie. Każdy otrzymał swoje indywidualne, niepowtarzalne, wielkie zadanie do wykonania. Od zawsze mówiła o tym Biblia. Dziś potwierdza to także nauka.
Ta wyjątkowa seria filmów zapewni Ci możliwość zrozumienia tego, czym tak naprawdę jest powołanie. Liczne przykłady z Biblii w połączeniu z nauką o funkcjonowaniu mózgu, dadzą Ci obraz tego, dlaczego tak istotne jest odkrycie tego, do czego zostałeś stworzony.
Obejrzyj je i otwórz furtkę do swojego spełnionego, obfitującego w cuda istnienia.

Please follow and like us:

Course Content

Total learning: 4 lessons Time: 38 hours
  • Co o Powołaniu mówi Biblia?  0/3

  • Komentarze  0/1

Prowadzący

Admin bar avatar

Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

99,00 zł79,00 zł

W razie pytań, skontaktuj się z nami


Kurs składa się z:
  • 3 lekcji
  • Materiałów do pobrania

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/kursy/powolaniu-kazdego-czlowieka">
YouTube
YouTube
Instagram