My Life with Mr. Good – książka, która zmienia życia

13 września 2019 roku światło dzienne ujrzała długo wyczekiwana przez wszystkich pierwsza książka Taisji Laudy My Life With Mr. Good. Książkę tę pisało życie pięknej i mądrej kobiety doświadczającej przeróżnych zwrotów akcji. Jednych łatwych, drugich trudnych do zrozumienia, jednak wszystkich w obecności żywego Boga. Przez ponad trzydzieści lat swojego życia, Taisja zbudowała niesamowitą i głęboką relację z Bogiem, opartą na zaufaniu, zawierzeniu i pokornym studiowaniu Instrukcji Życia, tak by wszystko co robi było miłe Temu, który ją Stworzył.

            Autentyczność autorki sprawia, że jej książka jest bardzo lekka, przyjemna i czyta się ją jednym tchem. Nie można się od niej oderwać – napisała Ela, jedna z czytelniczek, a Ania w maiu do Taisji przyznała, że jest to druga książka w jej życiu przeczytana od początku do końca. #MyLifeWithMrGood potrafi rozbawić, wzruszyć i zmobilizować do analizy własnego życia i dostrzeżenia w nim znaków, które Bóg już do nas wszystkich powysyłał. Dzięki temu, że Taisja w tak otwarty sposób opisuje swoje prowadzenie przez Niebo, możemy na własne oczy zobaczyć, jakie prezenty i lekcje Mr. Good daje nam w naszym życiu i jak nietypowe poczucie humoru może mieć sam Bóg.

Czytelnicy, po lekturze tej nieziemskiej książki, zaczynają modlić się do Boga. I teraz modlę się tylko o prowadzenie – napisała Ania. Przestają spoglądać na Niego jak na Boga religijnego, który złowrogo patrzy na nasze potyczki i karze nas za nasze grzechy. Taisja daje nam inny obraz naszego Stwórcy, który nie chce patrzeć jak jego dzieci męczą się w życiu i uparcie pchają się tam gdzie nie muszą. On chce dać nam łaskę obfitości, miłości, radości i spokoju, a jedyne czego pragnie, to to, abyśmy odpuścili i chwycili go za rękę. Każda historia ma swój dźwięk i własną energię, ale łączy je jedno przesłanie, że życie w radości i spełnieniu jest przywilejem każdego z nas – napisała na Instagramie Monika.

47 historii życia daje poczucie spójności i prawdziwości Taisji. Masz wrażenie, że to co pisze, to tak żyje. Że to czego doświadcza, to nie efekt szczęścia, trafu czy innych przypadków. Jest on wynikiem wypracowanej łączności z Bogiem, słuchaniem się Jego zaleceń, wykonywaniem Jego poleceń i robieniem tylko tego, co daje wartość innym ludziom. Dawno nie słuchałem kogoś z pełną ufnością co do jej intencji, tak jak Ciebie, wydajesz się prawdziwie szczera, naturalna, prostolinijna w swojej autentyczności – pisze Dawid w swoim mailu i dodaje – Twój przekaz, to co mówisz o spełnieniu, radości, jest poparte Twoją postawą, to wynika z Twojego życia, dzięki czemu staje się prawdziwe, realne do osiągnięcia, żywe.

Taisja mówi, że to nie ona pisała książkę, a pisał ją sam Mr. Good, ona była jedynie narzędziem w Jego rękach. To dlatego, jej historia życia z Najwyższym, dotyka tak wielu serc i odpowiada na pytania, tych którzy ją czytają.  Od nas zależy w jakim kierunku pójdziemy – napisała maginsta86 na Instagramie pod cytatem mocy, który dotknął jej serca. Wielu czytelników dzieli się z nami swoimi ulubionymi fragmentami. Dają nam znać, że książka jest odpowiedzią na ich potrzeby i uzupełnieniem, że Mr. Good każdego dnia ma coś nam do przekazania i ma dla nas specjalne prezenty, cuda – jak napisała Marlena w swoim Dzienniku Emigrantki na facebooku.

Oprócz bogatego i wartościowego wnętrza książka jest przepięknie wydana. Na okładce tłoczone złote litery, fajny krój liter, kremowy kolor papieru, podoba mi się ogromnie – zwraca uwagę zachwycona Bogusia. Wszystko w tej pozycji jest spójne. Bo jak mówi sama autorka – Uważam, że wszystko powinno być piękne, i wnętrze i okładka, i nie tylko u książki.

            My Life With Mr. Good to podróż nie dla każdego. To pozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej, którzy chcą usłyszeć Boga i tego co ma im do powiedzenia.  Z całego serca polecam tę książkę każdej osobie, która chciałaby poznać piękną i wymagającą relację Taisji z Mr. Good, bo właśnie w tej historii, czytelniku, możesz się dowiedzieć, że nieświadomie [sam] byłeś z Nim [już] na randcezachęca Beata, jedna z czytelniczek.

Nie wszystko co poczujecie podczas tej lektury będzie dla Was wygodne, nie wszystko Wam się spodoba i nie ze wszystkim będziecie chcieli się zgodzić. Dostaniecie jednak jasną i klarowną instrukcję tego, jak można żyć w przebudzeniu i jaki jest klucz do odkrycia tego, kim jesteśmy w swoich wnętrzach.

Kamila Augustynska i Zespół TL&Co.

P.S.: Jeżeli książka dotknęła także Ciebie to podziel się swoja Historią – będzie to wartość i inspiracja dla innych 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.