O Panu Bogu przy kotlecie (#MyLifewithMrGood 1)

o panu Bogu

Jak wejść w PROWADZENIE…

Czyli relacja z tym, który ciebie powołał, stworzył do realizacji twojej misji. Nie zbudujesz relacji z kimś kogo nie znasz, dlatego to musi być dialog codzienności, wzajemne poznawanie się, wspólne spędzanie czasu.

Przykład: przyszła do nas do firmy nowa osoba i kiedy jedliśmy wszyscy razem lunch zdziwiła się, że ja mówię o Bogu i zapytała mnie: Ty tak o Bogu przy kotlecie? ☺ Na co odpowiedziałam jej, że jeżeli nie mówi się o Nim przy kotlecie to prawdopodobnie nie mówi się o Nim nigdzie i nigdy.

Jeżeli ja chcę żyć z Nim wszędzie i mieć relację to chcę Go mieć obok siebie, mówiąc o Nim cały czas. Chcę Go pytać i rozmawiać z Nim, chcę, żeby był moim najważniejszym doradcą, przyjacielem. Chcę przedstawiać Go innym, chcę znać Jego wolę, rozumieć Go to albo jestem z Nim cały czas albo nie jestem. Ja, mając talent maximizer robię na całego albo wcale.

W tej serii nagrań: Moje życie z Mr. Good, będę opowiadać Wam historie z mojego życia, w których Go słyszałam, czułam, rozumiałam Go i szłam za Nim oraz dostawałam od Niego prezenty i lekcje. Chcę Wam przybliżyć Mr. Good, mojego Tatę i może poznasz Go inaczej, zobaczysz w innym świetle i dostrzeżesz Go w swoim życiu. On nie jest tylko przez godzinę w kościele, On jest wszędzie, tu i teraz. Chce z Tobą jeść kolacje, śmiać się, planować biznes, szukać partnera, wychowywać dzieci. Cokolwiek  dzisiaj ci nie wychodzi, może dzieje się tak, ponieważ musisz zaprosić do tej relacji, do tej części twojego życie właśnie Pana Good 🙂

Z miłością,

Taisja

Cytat użyty w trakcie nagrania: „Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną.” (Ap. 3,20)

Please follow and like us:
Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/o-panu-bogu-przy-kotlecie-mylifewithmrgood-1">
YouTube
YouTube
Instagram