Poznaj swoje talenty

StrengthsFinder ™

Next

Masz wyjątkowe Talenty!

Poznaj swoje Mocne Strony w 4 krokach

stań na drodze do spełnienia

1. Rozpoznanie indywidualnej potrzeby

Pierwszy krok to rozmowa o Twoich potrzebach. Co chcesz osiągnąć? Czego chcesz dowiedzieć się o sobie? Jaki jest Twój cel? Dzięki temu będziemy w stanie poprowadzić Cię w taki sposób, byś uzyskał odpowiedzi, których szukasz.

2. Przejście odpowiedniego badania

Badanie Clifton StrengthsFinder® składa się ze 177 pytań. Dostępne jest w 19 językach (m.in. polski, angielski, francuski, niemiecki. Musisz poświęcić na nie około 45 minut. Możesz wykonać je w domu, online lub odwiedzić nasze biuro i skorzystać z pomocy konsultanta. Na każdą odpowiedź masz 20 sekund. Jeżeli jesteś dyslektykiem, zgłoś to przed przystąpieniem do badania.

3. Otrzymanie spersonalizowanego raportu

Po wykonaniu badania otrzymasz spersonalizowany raport, zawierający opis Twoich 5 wrodzonych Talentów oraz plan działania, pozwalający na zastosowanie ich w codziennym życiu. Szansa, że druga osoba będzie mieć taką samą konfigurację dominujących Talentów, co Ty, wynosi 1:33 milionów! Twój unikatowy zestaw Talentów to linie papilarne Twojej osobowości!

4. Rozmowy z Trenerem Mocnych Stron

Celem sesji coachingowych będzie uświadomienie Ci, czym są Twoje talenty i w jaki sposób pracują one w Twoim życiu. Zrozumiesz, jak poszczególne Talenty wchodzą ze sobą w interakcje i oddziałują na Twój sposób myślenia, zachowanie oraz dokonywane wybory. W zależności od wybranego pakietu, otrzymasz wiedzę i narzędzia umożliwiające wykorzystanie Talentów i osiągnięcie spełnienia.

Co mówią o nas inni?

Co od nas otrzymasz?

Odpowiednie badanie metodologią Instytutu Gallupa

Zindywidualizowany raport opisujący Twoje TOP 5 wrodzonych Talentów, opracowany w polskiej wersji językowej

Sesję coachingową z Trenerem Mocnych StronTM

Masz wyjątkowe Talenty!

Masz pytania?

Nie zwlekaj, napisz do nas!O czym chcesz porozmawiać?*