SG# 046 Formuła Geniuszu według Taisji Laudy

Taisja Laudy to niesamowita kobieta i jedna z najbardziej spójnych wewnętrznie osób jakie poznałam. Jest skutecznym Strategiem Spełnienia i Wizjonerką, założyła międzynarodową firmę TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa. Wychodząc od Mocnych Stron i Talentów Gallupa stworzyła Formułę Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteśmy dobrzy, prowadzi do odkrycia naszego powołania.

Taisja posiada niezwykły dar przemawiania, który miałam okazję zobaczyć na żywo i uwielbiam oglądać na wszystkich nagraniach video. Nie spotkałam jeszcze osoby, która jest tak skuteczna w biznesie i otwarcie mówi o swoim powołaniu, prowadzeniu i realcji z Bogiem. Sama o sobie mówi, że została stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju. Jej wizją jest nauczanie ludzi życia na najwyższym możliwym poziomie istnienia, co zapewni im codzienność w obfitości, radości, zdrowiu, miłości – wszystkim tym, do czego zostaliśmy stworzeni.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Mówi w pięciu językach.

Z rozmowy dowiesz się:

  • co jest potrzebne, aby osiągnąć spełnienie
  • z czego zrezygnowała, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest obecnie
  • czym jest Formuła Geniuszu i dlaczego warto poznać swoje mocne strony i nauczyć sie z nich korzysta

Przyjemnego słuchania!

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/sg-046-formula-geniuszu-wedlug-taisji-laudy">
YouTube
YouTube
Instagram