Talenty GALLUPa – znam je i co dalej?

twoja naturalna moc - taisja laudy - warsztaty onliine

Poznanie swojego TOP 5 mocnych stron to zbyt mało aby wykorzystać swoją moc.


Myślę, że większość osób, które czytają ten oto artykuł, słyszały już w mniejszym lub większym stopniu o czymś takim jak talenty GALLUPA. Może nawet niektórzy już je zrobili i znają swoje mocne strony, ale czy każdy wie jak słusznie wykorzystać swoją moc?


Tutaj na ratunek przychodzi kurs Twoja Naturalna Moc, w którym zawarty jest cały przepis na osiągnięcie sukcesu przy pomocy swoich magicznych pięciu talentów. Pomoże on zrozumieć, jak zostałeś ukształtowany, co w sobie już masz oraz określić jak Twoje TOP 5 talentów kształtuje Twoje naturalne schematy myślenia, odczuwania i zachowania. Brzmi magicznie? Bo takie właśnie jest!


W swoich filmikach Taisja tłumaczy jak zrozumieć swój talent, jak z niego korzystać i jak przekształcić go w mocną stronę. Na myśl przychodzi mi jabłoń. Piękna, mała jabłoń, rosnąca gdzieś niedaleko, o którą trzeba dbać przez długi, czasem bardzo długi okres czasu, aby zaowocowała. Wymaga to niejednokrotnie wiele pracy i poświęconego czasu, ale gdy zakwitnie, da przepiękne, soczyste owoce. Lecz gdy nie będziemy o nią dbać lub co gorsze nie będziemy nawet wiedzieli o jej istnieniu, nie możesz wtedy liczyć na żadne owoce. Podobnie jest z talentami. Gdy zagłębisz się w ich tajniki, zaczniesz zauważać je w swoim życiu codziennym, poświęcisz czas na pracę nad nimi- one zaowocują. Z własnego doświadczenia wiem, że życie z pewną samoświadomością, jaką jest znanie swoich mocnych stron jest łatwiejsze.

“Na 100% mam na pierwszym miejscu Stratega”

Ostatnio odbyłam cudowną rozmowę z jedną z klientek, która wykupiła u nas badanie TOP 5 razem z kursem online i odkryła swoje “talenty GALLUPa”. Przed jego zrobieniem zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ona na sto procent ma na pierwszym miejscu stratega. Była tego pewna, ponieważ od 10 lat pracowała w zawodzie, w którym talent ten był niezwykle ważny.

Kilka dni po naszej rozmowie zadzwoniła ponownie, aby powiedzieć mi o tym, że skończyła badanie i że coś musiało pójść nie tak, bo jej talenty GALLUPa nie wymieniły stratega na pierwszym miejscu, a co gorsze- nie było go wcale. Nasza rozmowa trwała dość długo, opowiadała mi o swojej pracy, za którą nie przepadała, aż w końcu zamilkła na chwile po czym krzyknęła „Ja już wszystko rozumiem!”. Okazało się, że ona stratega nigdy nie czuła, ale zmuszała ja do tego praca.

Przez to, że pracowała tam tak długi okres, wmawiała sobie, że to musi być jej mocna strona, ale wcale tak nie było. Dlatego też nie lubiła tej pracy, po prostu jej nie czuła, to nie było jej. I dlatego właśnie warto, naprawdę warto poświęcić czas na poznanie siebie i rozwijanie się w kierunku naszych mocnych stron. A na pewno łatwiej jest osiągnąć sukces, gdy robimy coś co uwielbiamy, w czym czujemy się dobrze i co nie sprawia nam większego problemu, niż gdy myślimy o pracy jak o obowiązku do odhaczenia.

Usystematyzowana wiedza poparta doświadczeniem, opiniami – jak poznać swoją moc.

TLnC Global jest firmą, która z indywidualnym podejściem ułatwia każdemu poznanie siebie. Jednym ze sposobów na to jest kurs online Twoja Naturalna Moc. Polega on na trzy tygodniowej pracy online z jednym z najbardziej znanych na świecie Trenerów Mocnych Stron Instytutu Gallupa i Twórcą Formuły Geniuszu ®. Wszystkie lekcje po kolei prowadzi kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej w połączeniu z najnowszymi odkryciami- Taisja Laudy.


Materiał podzielony jest na 19 lekcji, 6-7 w każdym module. Kurs zawiera również ćwiczenia do wykonania w trakcie warsztatu oraz zadania długoterminowe do samodzielnej pracy. W skuteczności kursu upewniają nas codziennie opinie osób, które już go odbyły. Na przykład opinia Teresy: „Nagle czujesz się sobą i wiesz: TAK! To ma sens, to jest właśnie to, tego właśnie szukałam. Dzięki ćwiczeniom praktycznym można było przekazywaną wiedzę głęboko poczuć, skutecznie zrozumieć, znaleźć w sobie odpowiedzi na zadawane pytania- niesamowita wartość praktycznych ćwiczeń”.


Dlatego całkowicie szczerze, od serduszka zachęcam każdego do pracy nad samym sobą i rozwijania się w kierunku sprzyjającym naszym mocnym stronom.


Karolina Bielińska, TLnC Global

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
YouTube
YouTube
Instagram