Czy każdy ma Misję? Czym jest Spełnienie?

Czy każdy ma Misję?

Każdy ma Talenty, dziś wiemy o tym na 100%, zbadał to instytut GALLUPA, widzimy to na codzień u osób, z którymi pracujemy.

Pójdźmy zatem o krok dalej i zastanówmy się: “Skoro Ktoś dał ci Dary do podziału z innymi, to czy nie dał ci też wyjątkowego zadania do spełnienia?”Co by się stało gdybyś odkrył ten unikatowy plan, który od zawsze czeka na ciebie? Czym jest tak naprawdę Spełnienie i dlaczego jest tak ważne, żeby poznać swoją Misją? Czy każdy ją ma?

Posłuchaj i się zainspiruj do poznania najważniejszej osoby w twoim życiu – siebie samego!

Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz