Sprawdź, czy jesteś Geniuszem…

Geniusze - Czy jesteś jednym z nich?
Posłuchaj, możesz przeżyć przeciętne, „spokojne” życie i odejść. A możesz dać sobie szansę na odrobinę szaleństwa, bycia prawdziwym sobą – Geniuszem. Co się stanie, jeżeli cały świat właśnie na to czeka? Rozmawiam na co dzień z ludźmi, którzy marzą o pracy kreatywnej, a są księgowymi; marzą o pracy z ludźmi, a są w IT; marzą o pracy naukowej, a ktoś im powiedział, że nie są na to wystarczająco mądrzy.

A może ty jesteś osobą, która marzy o pracy z dziećmi, a jesteś konsultantem od spraw strategicznych klientów zagranicznych? Brzmi prestiżowo i płacą raczej nieźle. Na tyle wyceniłeś swoje szczęście? Czy już w ogóle nie wierzysz w pojęcie „szczęścia”? Czy wiesz jak sobie z tym poradzić? Czy wiesz jak odblokować i uruchomić swój Geniusz w miejscu, w którym teraz się znajdujesz?

Ludzie pytają mnie, czym zajmuje się moja firma?
Odpowiadam: „Odkrywamy Geniusz drzemiący w środku każdej osoby i prowadzimy ludzi do Spełnienia.”

Ten Geniusz może spowodować, że firma, w której pracujesz, będzie najlepszą w swojej branży. Może zaprowadzić ciebie, jako osobę, na szczyty. Niestety, ten sam Geniusz, który pozostanie nierozpoznany i nie będzie wykorzystywany, może cię zniszczyć. Może powodować, że gdziekolwiek się znajdziesz, będziesz czuć się „kulą u nogi”. Pamiętaj, nie ma ludzi bez talentu, są jedynie nieodkryte talenty!

Jesteś menedżerem i właśnie masz problemy ze swoim pracownikiem? Być może to własnie dlatego, że on przejawia swój Geniusz! Jeśli nauczysz się tym zarządzać, wejdziesz w elitarne grono 13% menedżerów na świecie, którzy potrafią to robić!

Widzę świat, w którym każdy jest spełniony, w którym ludzie żyją bez limitów i ograniczeń – ludzie, którzy się szanują, wspierają i rozumieją, że gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, nikt nikomu nie był by potrzebny. Widzę świat, gdzie każdy zna swoją wartość oraz misję i jest w stanie z łatwością odpowiedzieć na pytanie: „Kim jesteś?”. Świat, w którym idzie się na rozmowę o pracę tylko z powodu pasji i nigdy z powodu pieniędzy. Świat, w którym firmy wykorzystują co najmniej 40% potencjału swoich pracowników, a nie 7-20%, jak to jest obecnie. Świat, w którym każdy menedżer wie, że klucz do lepszych wyników jest w rękach jego genialnych pracowników oraz w sposobie, w jaki się z nimi komunikuje i w jaki sposób nimi zarządza.

Może czytasz to i myślisz: „Co za szalony marzyciel i idealista to pisze?!”.  Czy w trakcie lektury zdarzył się taki moment, w którym Twoje serce zabiło mocniej? Może to właśnie na tym powinieneś się skupić?

Ja już dołączyłam do „wariatów” tego świata, których zazwyczaj później nazywali Geniuszami. A co z tobą? Nieważne jest, ile masz pieniędzy ani to, co masz, kogo masz, gdzie jesteś czy jakim samochodem jeździsz. Jeżeli nie jesteś sobą i nie spełniasz się – jesteś nieszczęsny. Wiem o tym dobrze, bo doświadczyłam tego samego. W „pogoni za wiatrem” nie ma wygranych, jest tylko zmęczenie i wypalenie. Jak temu zaradzić?

Pomagamy odkryć, „wypuścić”, poznać i nauczyć się zarządzać wewnętrznym Geniuszem – indywidualnym, zespołowym czy organizacyjnym. To jest nasze powołanie i misja w Polsce i w pozostałych krajach świata. Po prostu wierzę w ten piękny świat. Równie mocno wierzą w niego ludzie, którzy ze mną współpracują. Jesteśmy „bandą” niepoprawnych marzycieli, którzy przekuli marzenie w cel, dołączyli do tego działanie i niesamowitą wiedzę ekspercką, żeby pomóc tobie/twojej firmie/zespołowi być, osiągać i błyszczeć, a nie jedynie istnieć.

Dziękuję każdej „szalonej” osobie, która swoim życiem pokazała lub dalej pokazuje, że można działać, myśleć i osiągać w inny sposób, która miała odwagę być prawdziwą sobą nie tylko wtedy, gdy nikt nie patrzył.

To dzięki ludziom, którzy pokazują swoje „skrzydła”, którzy nie boją się osądów, którzy tańczą i się uśmiechają, kiedy nikt  inny tego nie robi, którzy widzą, że to, czego się obawiamy, jest tylko iluzją, którzy mają odwagę wychodzić ze swojej strefy komfortu i zmieniać swoje życie, pokazując innym, że się da – dzięki nim świat jest piękny!

Z poważaniem,

Taisja Laudy

Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz