Zabłyśnij już Dziś!

Popatrz na siebie, popatrz głęboko w serce, w siebie – jesteś Pieknym stworzeniem Mistrza!!!

Jak boli serce, kiedy urodzony śpiewać sprząta, urodzony przywodzić, księguje, a księgowy przywodzi w gniewie… Jak smutno, że piekne uśmiechy i pomysły gasną pod napięciem każdego dnia…. Musisz wiedzieć o 3 rzeczach, które są ważne, żeby tak nie było:

1. Każdy z nas ma Talent, każdy z nas ma narzędzie w zyciu do pełni szcęścia i radosci, inaczej Bóg byłby nie ferr, a jest!!! Ciągle wzywa nas do radości, dał nam wszystko ku temu, dletgo wzywa… – musisz je odnaleźć, postaw to sobie za cel!!!
2. Jesteś żywą duszą, chodzącą, pracujacą, żyjącą duszą, nie masz duszy – jesteś duszą!!! To odmienia wszystko, pomyśl tylko. Nie musisz sie stawać lepszy, musisz tylko zobaczyć kim tak naprawdę jesteś…
3. Był dla Ciebie stworzony plan jeszcze przed twoim przyjściem na ten świat, nie jesteś przypadkiem ani błędem. Jesteś tu bo On ciebie wybrał, powołała i pokochał. On chciał, żebyś tu był… Zaplanował piekne dzieła, które tylko TY możesz dokonać, zaplanował twoje spełnienie i radość, wszystko przygotował, żeby się radować z Tobą każdego dnia!!! Każdego dnia 🙂 Musisz odkryć ten plan, a zabłyśniesz!!!

Obiecaj mi, że zabłyśniesz!!!
Taisja

Please follow and like us:
Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/zablysnij_juz_dzis">
YouTube
YouTube
Instagram