Mocne Strony GALLUP – jak żyć, tworzyć i osiągać w oparciu o nie?

mocne strony w akcji

Drodzy, stworzyliśmy grupę na facebooku: “Żyj , Twórz, Osiągaj w oparciu o Mocne Strony” dla was i o was!

POZNAJ PLAN I ZASADY JEJ DZIAŁANIA i DOŁĄCZhttps://www.facebook.com/groups/1620990121289169/

Połączymy racjonalny umysł z uczuciowym sercem, by spełniać się, by żyć, tworzyć i osiągać jako najlepsza wersja siebie. Będziemy wspólnie przechodzić przez etapy transformacji.

1. Planujemy by raz na 2 tygodnie odbywały się Q&A – sesje pytań i odpowiedzi, ponieważ wierzymy, że przypominając sobie swoje talenty / mocne strony, wracając do raportu czy sesji z trenerem pojawią się uzupełniające pytania, bardziej wnikliwe, a Wy będziecie się rozwijać. A może jeszcze nie wiesz gdzie wykorzystać swoje talenty lub nie znasz swoich TOP 5, a tu znajdziesz odpowiedzi.
Wypracowaliśmy 14000 godzin sesji, co pozwoliło zgromadzić ogrom wiedzy. Często myślimy, że już wszystko o sobie wiemy, ale ta wiedza jest zbyt ogólna, a to czego nie potrafimy nazwać, nie jesteśmy w stanie tym zarządzać, więc pytaj i wzrastaj.

Pierwsza sesja Q&A odbędzie się 02.08.2018 o godzinie 17:00. Zastanów się i przygotuj swoje pytania.

2. By pomóc Wam w zrozumieniu talentów, będziemy również raz w tygodniu przeprowadzać: ROZMOWY/WYWIADY MOCY.
Ideą tego działania będzie udostępnianie kontentu, który pozwoli Wam utożsamiać się z Waszymi talentami, poczuć je, posłuchać doświadczeń innych, sprawdzić jak działają i gdzie zastosować w swoim życiu, co pozwoli być Wam bardziej produktywnymi.

3. W trzecim działaniu znajdą się posty, które nazwaliśmy RING A BELL.
Znacie to? Na świecie, gdzie ludzie kochają dzielić się pozytywnymi informacjami, są dzwonki. W firmach, korporacjach, grupach czy społecznościach w momencie, gdy wydarzy się coś dobrego, komuś wyszedł projekt, rozmowa z klientem, spotkanie czy po prostu jest za coś wdzięczny, podchodzą i dzwonią w dzwonek, by podzielić się tą wiadomością.
Z badań naukowych wynika, że dzieląc się dobrą informacją, produkują się endorfiny i energia, nie tylko u nas, ale także u tych, którzy słuchają. Skupiajmy się na pozytywach i cieszmy się życiem.

Dzielmy się co dobrego przyniósł Wam dzień, a my w TLnC Global, również będziemy wpisywać nasze pozytywne doświadczenia.
Niech ta radość, moc i światło, które są w tej grupie pójdzie dalej.

Wspaniałego tygodnia!
Taisja i zespół TLnC

Więcej na temat talentów:

https://taisjalaudy.com/odkryj-swoje-talenty/

Please follow and like us:
Taisja Laudy
administrator
Strateg Spełnienia i Wizjoner. Twórczyni Formuły Geniuszu™, która opierając się na tym, w czym naprawdę jesteś dobry, prowadzi do odkrycia Twojego powołania. Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu wewnętrznego spokoju, życiowej radości i długotrwałych osiągnięć. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków. Jak dotąd mieszkała w dziewięciu krajach od Syberii w Rosji po Nową Zelandię. Założycielka międzynarodowej firmy TLnC – Certyfikowany Coaching/Consulting Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
https://taisjalaudy.com/mocne-strony-gallup">
YouTube
YouTube
Instagram